Endoskopia

Przychodnia KlaudynySPZZLO

ul. Klaudyny 26B, Warszawa Mapa

Zadzwoń 22 470 00 99

Nasze pracownie

Endoskopia

O nas

Nowoczesna placówka przy ul. Klaudyny 26 B zapewnia komfortowe warunki obsługi pacjentów, serdeczny i profesjonalny personel oraz kompleksowość usług medycznych – pacjent w jednym miejscu i czasie może skorzystać z różnorodnych świadczeń zdrowotnych, zarówno w zakresie porad lekarskich, jak i diagnostyki oraz zabiegów specjalistycznych. 
Uprzejmie informujemy, że badania kolonoskopii wymagają skierowania

<p>Nowoczesna placówka przy ul. Klaudyny 26 B zapewnia komfortowe warunki obsługi pacjentów, serdeczny i profesjonalny personel oraz kompleksowość usług medycznych – pacjent w jednym miejscu i czasie może skorzystać z różnorodnych świadczeń zdrowotnych, zarówno w zakresie porad lekarskich, jak i diagnostyki oraz zabiegów specjalistycznych.&nbsp;<br>Uprzejmie informujemy, że badania kolonoskopii wymagają <u>skierowania</u>.&nbsp;<br></p>

Badania i cennik

Gastroskopia

Cena ze znieczuleniem miejscowym: 220


Kolonoskopia

Cena ze znieczuleniem miejscowym: 420

Lokalizacja

Adres

ul. Klaudyny 26B, Warszawa

https://klaudyny.SPZZLO.pl/

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7:30 - 18:00

Pytania do placówki

Jak się przygotować do badania Endoskopia?

Gastroskopia


W dniu badania przynajmniej przez 8 godzin przed badaniem NIE JEŚĆ i 4 godziny przed badaniem NIE PIĆ. Pacjenci chorujący na choroby przewlekłe wymagające stałego regularnego przyjmowania leków (np. choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze, astma, POCHP, padaczka oraz inne choroby neurologiczne i psychiatryczne) w dniu badania powinny zażyć poranną dawkę leku i popić niewielką ilością (1/2 szklanki) wody – nie później niż 4 godziny przed badaniem. Pacjenci chorujący na cukrzycę stosujący doustne leki przeciwcukrzycowe - należy pominąć dawkę wieczorną w dniu poprzedzającym oraz dawkę poranną w dniu badania. Pacjenci chorujący na cukrzycę leczoną insuliną powinni skonsultować z lekarzem sposób przygotowania do badania. Leki przeciwkrzepliwe – odstawić 5 dni przed planowanym badaniem - koniecznie uzgodnić to z lekarzem kierującym na badanie, zapytać o leczenie zastępcze! Nowe leki przeciwkrzepliwe – odstawić 24 godziny przed planowanym badaniem - koniecznie uzgodnić to z lekarzem kierującym na badanie, nie potrzeba leczenia zastępczego. Uwaga – w przypadku niewydolności nerek może istnieć konieczność odstawienia leku wcześniej (w zależności od wartości klirensu kreatyniny GFR) Preparaty aspiryny nie wymagają odstawiania. Pozostałe leki przeciwpłytkowe – wskazane jest odstawienie 5 dni przed planowanym badaniem, jeśli nie ma przeciwwskazań – koniecznie trzeba to uzgodnić to z lekarzem kierującym na badanie! Wszelkie stosowane suplementy diety należy odstawić 5 dni przed badaniem.


Kolonoskopia

5 dni przed badaniem nie spożywać: pieczywa z ziarnami ani warzyw i owoców zawierających pestki i nasiona (w tym także pomidory, kiwi, truskawki, maliny, mak itp.) - nie stosować środka przeczyszczającego
3 dni przed badaniem nie spożywać: żadnych owoców i warzyw, nawet miksowanych - nie stosować środka przeczyszczającego
2 dni przed badaniem nie spożywać: tłustych wędlin i mięsa czerwonego, kapusty, fasoli, grochu, napojów gazowanych, przecierów owocowych Dopuszczalne: ryż, kasze, makarony, białe gotowane mięso, gotowane ryby, pieczywo bez ziaren Zalecane: dieta półpłynna, kisiele, kleiki, jajka, twarogi - nie stosować środka przeczyszczającego
1 dzień przed badaniem Do godz. 20.00: można jeść produkty białkowe niskotłuszczowe (twarogi bez dodatków czyli bez ziaren, kminku etc.), jajka, przezroczysta galaretka z nóżek (bez mięsa i warzyw!), bulion rosołowy (bez makaronu, mięsa, warzyw), budyń, kisiel, galaretka, słaba herbata, rumianek, klarowny sok jabłkowy. Od godz. 20.00 nie można nic jeść. Należy pić jak najwięcej płynów (niegazowana woda, słaba herbata, rumianek, klarowny sok jabłkowy). Zastosować środek przeczyszczający: ok. godz. 20.00 rozpuścić 2 saszetki Fortransu w 2 litrach niegazowanej wody (1 saszetka na 1 litr) i wypić roztwór w przeciągu 2 godzin (1 szklankę co 15 minut). Dzień badania Nie spożywać żadnych pokarmów. Można pić niegazowaną wodę, słabą herbatę, rumianek, klarowny sok jabłkowy.

W przypadku badań bez znieczulenia 2 godz. przed planowaną kolonoskopią nie wolno nic pić.
W przypadku badań w znieczuleniu 4 godz. przed badaniem nie wolno nic pić. Zastosować środek przeczyszczający: na 8 godz. przed badaniem rozpuścić 2 saszetki Fotransu w 2 litrach niegazowanej wody (1 saszetka na 1 litr) i wypić roztwór w przeciągu 2 godzin (1 szklankę co 15 minut).

Opinie pacjentów

10
Opinie pacjentów
Ogólna ocena placówki
M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo profesjonalnie, a zarazem miło i bez pośpiechu. Lekarz wszystko wytłumaczył i był bardzo pomocny. Placówka czysta i nowoczesna. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Zabieg w znieczuleniu miejscowym (w swej istocie niezbyt przyjemny i o "nieciekawej" opinii wśród pacjentów) został przeprowadzony w maksymalnie komfortowych warunkach - lekarze empatyczni, pełni zrozumienia, delikatni, a przy tym z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Warunki również bardzo komfortowe.


J
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniałe podejście do pacjenta, badanie przeprowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Szczerze polecam !!!


E
Użytkownik zweryfikowany

Genialne podejście, bardzo się bałam tego badania, było okropne ale dzięki lekarzowi i jego asystentce przebiegło ok. Pani w recepcji też bardzo miła. Dobrze, że tak miłe osoby przeprowadzają tak nie fajne badanie .


M
Użytkownik zweryfikowany

Tak powinna wyglądać wizyta w Przychodni. Nic dodać nic ująć.


J
Użytkownik zweryfikowany

Placówka bardzo czysta, bez natłoku pacjentów. Personel bardzo miły. Pan doktor i pani pielęgniarka mega profesjonalni z humorem i indywidualnym podejściem do pacjenta.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.


S
Użytkownik zweryfikowany

Polecam, miła atmosfera, na 3 piętrze bardzo miłe Panie w recepcji, świetny doktor wykonujący badanie i Panie asystujące.


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo się bałam badania, ale lekarz wraz z asystentką tak dobrze się mną zajęli, że wszystko poszło dobrze.


U
Użytkownik zweryfikowany

Kolonoskopia tutaj jest zupełnie niestraszna.

Przychodnia KlaudynySPZZLO