Endoskopia

KCM CLINIC

ul. Bankowa 5-7, Jelenia Góra Mapa

Zadzwoń 75 612 16 98

Gastroskopia

Cena ze znieczuleniem miejscowym:
290 zł - 390 zł

wynik tego samego dnia

Nasze pracownie

Endoskopia

Pozostałe pracownie

O nas

KCM Clinic w Jeniej Górze to nowoczesny szpital specjalistyczny i kliniki położone w sercu Karkonoszy, oferujący profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną. Pięknie odrestaurowany i rozbudowany budynek znajduje się w ścisłym centrum Jeleniej Góry i spełnia potrzeby osób niepełnosprawnych. Kllinika powstała w 2006 roku pierwotnie pod nazwą Karkonoskie Centrum Medyczne, dziś - KCM CLINIC, starając się zapewnić wszystkim Pacjentom dostęp do światowej klasy medycyny.

W 2009 roku Klinika otrzymała certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2009, a w 2010 r. rozpoczęto budowę szpitala. Wraz z końcem roku 2011 nastąpiło uroczyste otwarcie nowoczesnego wysokospecjalistycznego Szpitala z multimedialnym blokiem operacyjnym, oddziałami stacjonarnymi, Kliniką Chirurgii 1 Dnia, Zespołem Rehabilitacji i Kliniką Stomatologiczną, z najlepszej klasy sprzętem. Pacjentom oferowane są pokoje 1- i 2 osobowe o wysokim standardzie z łazienkami, TV, Internetem i WiFi.
Dzięki podjętej w kwietniu 2012 roku współpracy z Sanford Health z USA lekarze wzbogacają swoją wiedzę i doświadczenie medyczne. Od początku powstania KCM Clinic przewodnią misją była i jest kompleksowa pomoc Pacjentom i poprawa dostępności do najnowszych osiągnieć medycyny.

Wysokospecjalistyczny Szpital KCM, jest dzisiaj jednym z wiodących ośrodków w Polsce i Europie specjalizujących się w chirurgii bariatrycznej oraz małoinwazyjnej i endoskopowej chirurgii kręgosłupa. W KCM jako jednym z nielicznych szpitali w Europie, zabiegi laparoskopowe dla bezpieczeństwa pacjentów wykonywane są w najnowszej technologii trójwymiarowej.

W roku 2017 Szpital KCM został odznaczony w 3 dziedzinach międzynarodowym certyfikatem GCR (Global Clinic Rating), a w marcu 2018 roku Klinika Bariatryczna zajęła najwyższe miejsce wśród 10 najbardziej polecanych 10 klinik i szpitali bariatrycznych na świecie.

KCM to ponadto centrum edukacyjne dla innych lekarzy i organizator cyklicznych międzynarodowych konferencji i warsztatów w najnowocześniejszych technikach operacyjnych z przekazem operacji LIVE z sal operacyjnych. KCM to rownież ośrodek referencyjny światowych liderów technologii medycznych, jak Johnson&Johnson, OLympus, Joimax, Srtrex, Zimmer Biomet i Straumann.

<p>KCM Clinic w Jeniej Górze to nowoczesny szpital specjalistyczny i kliniki położone w sercu Karkonoszy, oferujący profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną. Pięknie odrestaurowany i rozbudowany budynek znajduje się w ścisłym centrum Jeleniej Góry i spełnia potrzeby osób niepełnosprawnych. Kllinika powstała w 2006 roku pierwotnie pod nazwą Karkonoskie Centrum Medyczne, dziś - KCM CLINIC, starając się zapewnić wszystkim Pacjentom dostęp do światowej klasy medycyny. </p><p> W 2009 roku Klinika otrzymała certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2009, a w 2010 r. rozpoczęto budowę szpitala. Wraz z końcem roku 2011 nastąpiło uroczyste otwarcie nowoczesnego wysokospecjalistycznego Szpitala z multimedialnym blokiem operacyjnym, oddziałami stacjonarnymi, Kliniką Chirurgii 1 Dnia, Zespołem Rehabilitacji i Kliniką Stomatologiczną, z najlepszej klasy sprzętem. Pacjentom oferowane są pokoje 1- i 2 osobowe o wysokim standardzie z łazienkami, TV, Internetem i WiFi. <br>Dzięki podjętej w kwietniu 2012 roku współpracy z Sanford Health z USA lekarze wzbogacają swoją wiedzę i doświadczenie medyczne. Od początku powstania KCM Clinic przewodnią misją była i jest kompleksowa pomoc Pacjentom i poprawa dostępności do najnowszych osiągnieć medycyny. </p><p> Wysokospecjalistyczny Szpital KCM, jest dzisiaj jednym z wiodących ośrodków w Polsce i Europie specjalizujących się w chirurgii bariatrycznej oraz małoinwazyjnej i endoskopowej chirurgii kręgosłupa. W KCM jako jednym z nielicznych szpitali w Europie, zabiegi laparoskopowe dla bezpieczeństwa pacjentów wykonywane są w najnowszej technologii trójwymiarowej. </p><p> W roku 2017 Szpital KCM został odznaczony w 3 dziedzinach międzynarodowym certyfikatem GCR (Global Clinic Rating), a w marcu 2018 roku Klinika Bariatryczna zajęła najwyższe miejsce wśród 10 najbardziej polecanych 10 klinik i szpitali bariatrycznych na świecie. </p><p> KCM to ponadto centrum edukacyjne dla innych lekarzy i organizator cyklicznych międzynarodowych konferencji i warsztatów w najnowocześniejszych technikach operacyjnych z przekazem operacji LIVE z sal operacyjnych. KCM to rownież ośrodek referencyjny światowych liderów technologii medycznych, jak Johnson&amp;Johnson, OLympus, Joimax, Srtrex, Zimmer Biomet i Straumann.</p>

Badania i cennik

Endoskopia

wynik tego samego dnia

Gastroskopia

Cena ze znieczuleniem miejscowym: 290 - 390 zł


Gastroskopia I Kolonoskopia

Cena ze znieczuleniem miejscowym: 680 - 780 zł


Kolonoskopia

Cena ze znieczuleniem miejscowym: 390 - 490 zł

Lokalizacja

Adres

ul. Bankowa 5-7, Jelenia Góra

https://kcmclinic.com/

Godziny otwarcia

Pn - pt - 7:00 - 21:00
Sb 8:00 - 18:00

Pytania do placówki

Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?

Pacjentom KCM Clinic oferujemy płatny parking zlokalizowany blisko placówki, woda w poczekalni, muzyka w tle.


Czy wykonujecie badania dzieciom?

Nie.


Czy pacjenci z klaustrofobią mogą czuć się bezpiecznie w placówce?

Tak, jak najbardziej. Każdy pacjent w naszej klinice czuje się bezpiecznie. Badania odbywają się w dużych, przestronnych salach, brak zamkniętych korytarzy.


Czy sprzęty diagnostyczne są przygotowane dla osób z otyłością?

Biorąc pod uwagę fakt, że KCM CLINIC specjalizuje się w leczeniu otyłości jesteśmy kompleksowo przygotowani dla pacjentów z otyłością.


Czy oferujecie pacjentom możliwość przeprowadzenia badania pod narkozą lub ze środkiem uspokajającym?

Badania endoskopowe wykonywane są w znieczuleniu podstawowym, dożylnym /analgosedacja/ i ogólnym krótkotrwałym z konsultacja anestezjologiczną.


Jakie środki ostrożności stosujecie ze względu na obecność COVID-19?

Ankieta, maseczki, mierzenie temperatury, dezynfekcja rąk i powierzchni.


Jakie metody płatności przyjmujecie?

Płatność kartą lub gotówką.


Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?

Kompleksowa obsługa pacjenta w jednym miejscu - diagnostyka i leczenie.


W jaki sposób pacjent otrzymuje wyniki?

Przy gastroskopii lub kolonoskopii bez pobierania wycinków do badań histopatologicznych wynik jest wydawany pacjentowi zaraz po zakończeniu badania. W przypadku pobierania wycinków do badania histopatologicznego wynik jest do odbioru po czterech tygodniach w rejestracji chirurgicznej.


Czy Wasza placówka jest dostosowana do przyjmowania pacjentów z niepełnosprawnościami?

Jesteśmy kompleksowo dostosowani do obsługi pacjentów niepełnosprawnych. Do każdego miejsca w klinice, na każdy poziom można się dostać windami. Pacjenci mają możliwość skorzystania z dostosowanych do ich potrzeb toalet, a także wypożyczenia wózka inwalidzkiego.


Jaki zespół specjalistów pracuje u Was w placówce przy badaniach obrazowych?

Badania endoskopowe wykonują: dr Marcin Olender, dr n. med. Michał Kazanowski, dr Adam Wróbel i dr n. med. Artur Trzaskoma.


Czy opis badania ma wpływ na ostateczną cenę?

Nie, opis jest wliczony w cenę badania.


Jak się przygotować do badania Endoskopia?

Przygotowanie do gastroskopii:
W dniu badania, aż do chwili jego wykonania, nie jemy przez 8 godzin, a do 4 godzin możemy pić płyny obojętne. Osoby chorujące na cukrzycę powinny skonsultować z lekarzem sposób przygotowania do badania oraz poinformować o schorzeniu rejestrację przychodni.

Przygotowanie do kolonoskopii:
Przygotowanie do badania kolonoskopowego polega na oczyszczaniu jelita grubego z zalegających mas kałowych. W tym celu należy zaopatrzyć się w środek przeczyszczający Eziclen lub Fortrans w saszetkach (1op.= 4 saszetki) i dwie butelki (1,5l.) wody mineralnej niegazowanej.
Dwa dni wcześniej należy zastosować dietę płynną: zupy, kisiele, budynie, soki, przeciery – bez potraw wzdymających, ciężkostrawnych i długo zalegających w żołądku. Unikamy owoców z dużą ilością pestek np. kiwi porzeczki, winogrona itp.
Dzień przed badaniem ostatni posiłek spożywamy o godz. 14:00 Od godz. 15:00 do 18:00 wypijamy FORTRANS rozpuszczony w dwóch butelkach wody mineralnej po 2 saszetki w każdej. Do wieczora można pić płyny obojętne: gorzka herbata lub woda mineralna niegazowana. W dzień badania nie wolno jeść i MOŻNA PIĆ WODĘ MINERALNĄ NIEGAZOWANĄ chyba że zabieg będzie przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym – wtedy nie można też pić.

Cennik usług dodatkowych: 

 • Gastroskopia diagnostyczna z testem HP 290 zł
 • Gastroskopia diagnostyczna z testem HP w analgosedacji (znieczuleniu) 390 zł
  Gastroskopia diagnostyczna z testem HP w znieczuleniu ogólnym krótkotrwałym 680 zł
 • Biopsja w gastroskopii z badaniem histopatologicznym do 3 wycinków w trakcie badania 150 zł
 • Biopsja w gastroskopii z badaniem histiopatologicznym powyżej 3 wycinków w trakcie badania 250 zł
 • Analgosedacja do gastroskopii 150 zł
 • Znieczulenie krótkotrwałe z pobytem do 6 godzin i konsultacja anestezjologiczną 390 zł
 • Gastroskopia i kolonoskopia w analgosedacji (znieczuleniu)780 zł
 • Gastroskopia i kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym krotkotrwałym 1070 zl
 • Kolonoskopia diagnostyczna 390 zł
 • Kolonoskopia diagnostyczna w analgosedacji (znieczuleniu)490 zł
 • Kolonoskopia diagnostyczna z polipektomią 580 zł
 • Kolonoskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym krotkotrwałym 780 zł
 • Rektoskopia giętka diagnostyczna 350 zł
 • Analgosedacja do kolonoskopii150 zł
 • Biopsja w kolonoskopii z badaniem histopatologicznym do 3 wycinków w trakcie badania 150 zł
 • Biopsja w kolonoskopii z badaniem histiopatologicznym powyżej 3 wycinków w trakcie badania 250 zł
 • Znieczulenie krótkotrwałe z pobytem do 6 godzin i konsultacja anestezjologiczną 390 zł
 • Usunięcie polipa z badaniem histopatologicznym w trakcie kolonoskopii (dopłata) 350 zł
KCM CLINIC