RTG

Dental Plus Stomatologia

ul. Rakowska 6 lok. U2, Warszawa Mapa

Zadzwoń 22 273 48 33

Nasze pracownie

RTG

O nas

Dental Plus Stomatologia to nowoczesna placówka stomatologiczna zlokalizowana na pograniczu warszawskich osiedli Ochota i Włochy. Gabinet jest wyposażony w niezawodny pantomogram VistaPano S niemieckiej firmy Dürr Dental, który wyznaczył nowy standard ostrości obrazu zewnętrznego. Wykorzystana technologia S-Pan uwzględnia anatomię badanego pacjenta i umożliwia stworzenie ostrego obrazu panoramicznego w dowolnym położeniu przestrzennym zęba i szczęki. Nasz sprzęt diagnostyczny pozwala uzyskać najwyższej jakości obraz RTG, który ułatwi lekarzowi zaplanowanie dalszego leczenia stomatologicznego. Zdjęcia z badania są udostępniane pacjentom na płycie CD lub też wysyłane na e-maila. Ponadto informujemy, iż w bezpośrednim sąsiedztwie gabinetu znajduje się ogólnodostępny parking (przy pobraniu biletu z parkomatu pierwsza godzina parkowania jest bezpłatna).

<p>Dental Plus Stomatologia to nowoczesna placówka stomatologiczna zlokalizowana na pograniczu warszawskich osiedli Ochota i Włochy. Gabinet jest wyposażony w niezawodny pantomogram VistaPano S niemieckiej firmy Dürr Dental, który wyznaczył nowy standard ostrości obrazu zewnętrznego. Wykorzystana technologia S-Pan uwzględnia anatomię badanego pacjenta i umożliwia stworzenie ostrego obrazu panoramicznego w dowolnym położeniu przestrzennym zęba i szczęki. Nasz sprzęt diagnostyczny pozwala uzyskać najwyższej jakości obraz RTG, który ułatwi lekarzowi zaplanowanie dalszego leczenia stomatologicznego. Zdjęcia z badania są udostępniane pacjentom na płycie CD lub też wysyłane na e-maila. Ponadto informujemy, iż w bezpośrednim sąsiedztwie gabinetu znajduje się ogólnodostępny parking (przy pobraniu biletu z parkomatu pierwsza godzina parkowania jest bezpłatna).</p>

Badania i cennik

Pantomogram

Cena: 100


Rtg Skrzydłowo-Zgryzowe

Cena: 60


Rtg Stawów Skroniowo – Żuchwowych

Cena: 100


Rtg Zęba

Cena: 50

Lokalizacja

Adres

ul. Rakowska 6 lok. U2, Warszawa

https://www.dentalp.pl/

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek od 9:00 do 20:00 + niektóre soboty

Wskazówki dojazdu

W pobliżu gabinetu znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Ponadto bezpośrednio przy gabinecie znajduje się bezpłatny ogólnodostępny parking (należy pobrać bilet z parkomatu - pierwsza godzina jest bezpłatna).

Dental Plus Stomatologia