Endoskopia

Centrum Medyczne EUROMED

ul. Biegańskiego 25, Łódź Mapa

Zadzwoń 664 735 170

Nasze pracownie

Endoskopia

O nas

CM Euromed, rozpoczął działalność w roku 1999. Choroby przewodu pokarmowego są głównym obszarem naszego działania. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób trzustki, nieswoistych chorób zapalnych jelit (wrzodziejące zapalenie jelita grubego i choroba Leśniowskiego-Crohna), zespołu jelita drażliwego, choroby refluksowej, wrzodowej, celiakii, uchyłków jelita grubego, chorób dróg żółciowych, w tym kamicy, stanów przedrakowych i nowotworów przełyku, żołądka, jelit, dróg żółciowych, trzustki i wątroby. Znajdujemy rozwiązania problemów zdrowotnych u chorych z rzadkimi i trudnymi do wykrycia schorzeniami przewodu pokarmowego. W zespole pracują najlepsi specjaliści z dziedziny gastroenterologii w województwie łódzkim i Kierownicy obu Klinik Gastroenterologicznych, Konsultant wojewódzki w dziedzinie gastroenterologii. Szkolimy lekarzy internistów i gastroenterologów. Prowadzimy stałą współpracę z najlepszymi ośrodkami chirurgicznymi w Polsce i z innymi czołowymi specjalistami. Zapewniamy kompleksową opiekę dla każdego chorego, w razie potrzeby kierujemy do najlepszych specjalistów z innych dziedzin w kraju i zagranicą.

W naszym zespole pracują także znakomici specjaliści w zakresie chirurgii, pediatrii i nefrologii, a także radiologii, w tym także USG. Nasi lekarze posługują się językiem angielskim, niektórzy także francuskim i rosyjskim.

Uczestniczymy w opracowywaniu ogólnopolskich wytycznych pomagających lekarzom w wyborze właściwego postępowania w różnych chorobach przewodu pokarmowego. Prowadzimy również programy lekowe oferujące naszym pacjentom dostęp do najnowszych zdobyczy medycyny. Nasi badacze posiadają certyfikat GCP (Good Clinical Practice).

Prowadzimy szeroko zakrojone badania naukowe których efekty są prezentowane na największych kongresach gastroenterologicznych.

Naszą dewizą jest wzięcie odpowiedzialności za zdrowie chorego we wszystkich jego aspektach i poprawę jego jakości życia. Pacjent jest centralną postacią w naszych działaniach, umiemy słuchać i dostosowujemy nasza postępowanie do oczekiwań i preferencji chorego. Przyjmujemy postawę partnerską wobec chorego, którą uznajemy za jedyną właściwą. Od pierwszej wizyty koncentrujemy się na łagodzeniu dolegliwości chorego.

<p>CM Euromed, rozpoczął działalność w roku 1999. Choroby przewodu pokarmowego są głównym obszarem naszego działania. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób trzustki, nieswoistych chorób zapalnych jelit (wrzodziejące zapalenie jelita grubego i choroba Leśniowskiego-Crohna), zespołu jelita drażliwego, choroby refluksowej, wrzodowej, celiakii, uchyłków jelita grubego, chorób dróg żółciowych, w tym kamicy, stanów przedrakowych i nowotworów przełyku, żołądka, jelit, dróg żółciowych, trzustki i wątroby. Znajdujemy rozwiązania problemów zdrowotnych u chorych z rzadkimi i trudnymi do wykrycia schorzeniami przewodu pokarmowego. W zespole pracują najlepsi specjaliści z dziedziny gastroenterologii w województwie łódzkim i Kierownicy obu Klinik Gastroenterologicznych, Konsultant wojewódzki w dziedzinie gastroenterologii. Szkolimy lekarzy internistów i gastroenterologów. Prowadzimy stałą współpracę z najlepszymi ośrodkami chirurgicznymi w Polsce i z innymi czołowymi specjalistami. Zapewniamy kompleksową opiekę dla każdego chorego, w razie potrzeby kierujemy do najlepszych specjalistów z innych dziedzin w kraju i zagranicą. </p><p>W naszym zespole pracują także znakomici specjaliści w zakresie chirurgii, pediatrii i nefrologii, a także radiologii, w tym także USG. Nasi lekarze posługują się językiem angielskim, niektórzy także francuskim i rosyjskim. </p><p>Uczestniczymy w opracowywaniu ogólnopolskich wytycznych pomagających lekarzom w wyborze właściwego postępowania w różnych chorobach przewodu pokarmowego. Prowadzimy również programy lekowe oferujące naszym pacjentom dostęp do najnowszych zdobyczy medycyny. Nasi badacze posiadają certyfikat GCP (Good Clinical Practice). </p><p>Prowadzimy szeroko zakrojone badania naukowe których efekty są prezentowane na największych kongresach gastroenterologicznych. </p><p>Naszą dewizą jest wzięcie odpowiedzialności za zdrowie chorego we wszystkich jego aspektach i poprawę jego jakości życia. Pacjent jest centralną postacią w naszych działaniach, umiemy słuchać i dostosowujemy nasza postępowanie do oczekiwań i preferencji chorego. Przyjmujemy postawę partnerską wobec chorego, którą uznajemy za jedyną właściwą. Od pierwszej wizyty koncentrujemy się na łagodzeniu dolegliwości chorego.</p>

Badania i cennik

Gastroskopia

Cena ze znieczuleniem miejscowym: 340


Kolonoskopia

Cena ze znieczuleniem miejscowym: 470

Lokalizacja

Adres

ul. Biegańskiego 25, Łódź

http://euromedlodz.pl/

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 15.30 - 20.00

Wskazówki dojazdu

Placówka znajduje się w pobliżu Parku Julianowskiego, pomiędzy ulicamy Zgierską a Łagiewnicką

Pytania do placówki

Czy wykonujecie badania dzieciom?

Badania wykonujemy od 18 r.ż. 


Czy oferujecie pacjentom możliwość przeprowadzenia badania pod narkozą lub ze środkiem uspokajającym?

Nie. 


Jakie środki ostrożności stosujecie ze względu na obecność COVID-19?

Stosujemy zalecenia GIS - obowiązek noszenia maseczek ochronnych, płyny do dezynfekcji, odstępy pomiędzy pacjentami, regularna dezynfekcja.


Jakie metody płatności przyjmujecie?

gotówka / karta. 


W jaki sposób pacjent otrzymuje wyniki?

Wyniki są dostępne od ręki po badaniu. 


Czy Wasza placówka jest dostosowana do przyjmowania pacjentów z niepełnosprawnościami?

Nie. 


Czy opis badania ma wpływ na ostateczną cenę?

Tak - opis jest w cenie badania. 


Jak się przygotować do badania Endoskopia?

Gastroskopia 
- na 8 h przed badaniem pozostać na czczo. 

Kolonoskopia - po umówieniu informujemy o warunkach przygotowania. 

Centrum Medyczne EUROMED