RTG, RM

Prywatne Gabinety Ortopedyczno Rehabilitacyjne w Krakowie

Zachodnia 7/10a, Kraków Mapa

Zadzwoń 12 370 02 82

RTG kręgosłupa odcinka krzyżowo-lędźwiowego

Cena:
60 zł

Brak informacji o czasie oczekiwania na wynik

Nasze pracownie

RTG
Rezonans magnetyczny

O nas

W naszej pracowni wykonujemy badanie rezonansem magnetycznym MRI C-Scan włoskiej firmy Esaote. Urządzenie to posiada bogate oprogramowanie i bogaty zestaw cewek do diagnostyki narządu ruchu (kolana, stawu skokowego, stopy, dłoni, nadgarstka, łokcia). Atutem tego urządzenia jest to, że wykonuje on badania za pomocą przyjaznego systemu otwartego. W przeciwieństwie do aparatów z systemem zamkniętym pacjent nie jest umieszczany wewnątrz tuby. Dla osób cierpiących na klaustrofobię jest to świetne rozwiązanie. Aparat MRI C-Scan jest dobrym rozwiązaniem do przeprowadzania diagnostyki medycznej dzieci i młodzieży ponieważ posiada niskie natężenie pola magnetycznego (0,2 Tesli) oraz niski poziom hałasu. Aparat wykorzystywany w naszej pracowni rezonansu magnetycznego jest bezpieczny dla osób posiadających implanty stomatologiczne i ortopedyczne. Badanie jest bezpieczne u pacjentów ze stentami i po zabiegach by pass ( od 7 tygodnia po zabiegu ). Ze względów technicznych nie wykonujemy badań z użyciem kontrastu.

 Ważna informacja na temat wydawania wyników badań: Pacjent po badaniu RTG, TK czy NMR otrzymuje płytę CD z nagranym badaniem. Opis badania Pacjent może odebrać osobiście wynik lub pobrać z naszej strony internetowej. INSTRUKCJA ODBIORU WYNIKÓW BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH (krok po kroku) 1. Otwieramy w przeglądarce internetowej stronę: https://praktyka.info.pl/strefa_pacjenta 2. Klikamy w okienko wyświetlające się na środku strony POKAŻ PLIKI 3. Wpisujemy swój PESEL 4. Klikamy USTAW NOWE HASŁO 5. Dopiero wtedy na podany podczas wizyty numer telefonu przychodzi wiadomość SMS z hasłem dostępu.

<p>W naszej pracowni wykonujemy badanie rezonansem magnetycznym MRI C-Scan włoskiej firmy Esaote. Urządzenie to posiada bogate oprogramowanie i bogaty zestaw cewek do diagnostyki narządu ruchu (kolana, stawu skokowego, stopy, dłoni, nadgarstka, łokcia). Atutem tego urządzenia jest to, że wykonuje on badania za pomocą przyjaznego systemu otwartego. W przeciwieństwie do aparatów z systemem zamkniętym pacjent nie jest umieszczany wewnątrz tuby. Dla osób cierpiących na klaustrofobię jest to świetne rozwiązanie. Aparat MRI C-Scan jest dobrym rozwiązaniem do przeprowadzania diagnostyki medycznej dzieci i młodzieży ponieważ posiada niskie natężenie pola magnetycznego (0,2 Tesli) oraz niski poziom hałasu. Aparat wykorzystywany w naszej pracowni rezonansu magnetycznego jest bezpieczny dla osób posiadających implanty stomatologiczne i ortopedyczne. Badanie jest bezpieczne u pacjentów ze stentami i po zabiegach by pass ( od 7 tygodnia po zabiegu ). Ze względów technicznych nie wykonujemy badań z użyciem kontrastu.</p><div>&nbsp;Ważna informacja na temat wydawania wyników badań: Pacjent po badaniu RTG, TK czy NMR otrzymuje płytę CD z nagranym badaniem. Opis badania Pacjent może odebrać osobiście wynik lub pobrać z naszej strony internetowej. INSTRUKCJA ODBIORU WYNIKÓW BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH (krok po kroku) 1. Otwieramy w przeglądarce internetowej stronę: https://praktyka.info.pl/strefa_pacjenta 2. Klikamy w okienko wyświetlające się na środku strony POKAŻ PLIKI 3. Wpisujemy swój PESEL 4. Klikamy USTAW NOWE HASŁO 5. Dopiero wtedy na podany podczas wizyty numer telefonu przychodzi wiadomość SMS z hasłem dostępu.</div>

Badania i cennik

Rtg
Badanie wymaga skierowania

Brak informacji o czasie oczekiwania na wynik

Rtg Kręgosłupa Odcinka Krzyżowo-Lędźwiowego

Cena: 60


Rtg Barku

Cena: 60


Rtg Czaszki

Cena: 60


Rtg Jamy Brzusznej

Cena: 60


Rtg Klatki Piersiowej

Cena: 60


Rtg Kości Ogonowej

Cena: 60


Rtg Kręgosłupa Odcinka Lędźwiowego

Cena: 60


Rtg Kręgosłupa Odcinka Piersiowego

Cena: 60


Rtg Kręgosłupa Odcinka Szyjnego

Cena: 60


Rtg Kręgosłupa Wszystkich Odcinków

Cena: 160


Rtg Miednicy

Cena: 100


Rtg Mostka

Cena: 60


Rtg Nosa

Cena: 60


Rtg Obojczyka

Cena: 60


Rtg Oczodołów

Cena: 60


Rtg Stawu Kolanowego

Cena: 60


Rtg Stawu Skokowego

Cena: 60


Rtg Stawów Biodrowych

Cena: 60


Rtg Stawów Skroniowo – Żuchwowych

Cena: 100


Rtg Szczytu Płuc

Cena: 60


Rtg Twarzoczaszki

Cena: 60


Rtg Zatok

Cena: 60


Rtg Łokcia

Cena: 60


Rtg Żeber

Cena: 60


Rtg Żuchwy

Cena: 60


Rezonans Magnetyczny

wynik w 10 dni

Rezonans Magnetyczny Nadgarstka

Cena bez kontrastu: 350


Rezonans Magnetyczny Stawu Kolanowego

Cena bez kontrastu: 350


Rezonans Magnetyczny Stawu Skokowego

Cena bez kontrastu: 350


Rezonans Magnetyczny Stawu Łokciowego

Cena bez kontrastu: 350

Lokalizacja

Adres

Zachodnia 7/10a, Kraków

https://www.rehabilitacje.org/

Godziny otwarcia

pon.-sob. 9:00 - 21:00

Wskazówki dojazdu

Dojazd autobusami 106, 116, 166, 253, 263, 608.

Opinie pacjentów

6
Opinie pacjentów
Ogólna ocena placówki
R
Użytkownik zweryfikowany

Punktualnie i fachowo. Pełna profeska.


M
Użytkownik zweryfikowany

Badanie przebiegło punktualnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam placówkę.


R
Użytkownik zweryfikowany

Czas badania jest dosyć długi dlatego przydałoby się dodatkowe podparcie dla nogi podczas badania dla większego komfortu.


K
Użytkownik zweryfikowany

Badanie zostało wykonane profesjonalnie i w komfortowych warunkach.


K
Użytkownik zweryfikowany

Brak miejsc parkingowych.


K
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalna obsługa, badanie odbyło się w miłej atmosferze.

Prywatne Gabinety Ortopedyczno Rehabilitacyjne w Krakowie