TK stomatologiczne, RTG stomatologiczne

DIAGDENT WŁOCHY

ZDOBNICZA 8, Warszawa Mapa

Zadzwoń 22 871 92 39

COVID-19: Środki ostrożności

DIAGDENT WŁOCHY

Stosujemy się do zasad bezpieczeństwa COVID-19. Jesteśmy otwarci, a podane terminy są aktualne.

Sprawdź środki ostrożności

Specjaliści zmieniają odzież ochronną po każdym spotkaniu.


Dezynfekowanie sprzętu po każdym badaniu.


Obowiązkowe maski i rękawiczki dla pacjentów.


Bezdotykowy, automatyczny dozownik z płynem do dezynfekcji rąk umieszczony przed wejściem.


Obowiązkowa ankieta epidemiologiczna i pomiar temperatury pacjenta przed wejściem do placówki.


Personel medyczny pracuje w kombinezonie ochronnym.


Brak osób towarzyszących podczas wizyty (lub tylko jedna, jeśli pacjent wymaga opieki).

Tomografia komputerowa żuchwy

Cena bez kontrastu:
170 zł

wynik tego samego dnia

Nasze pracownie

Tomografia Komputerowa

Pozostałe pracownie

RTG

O nas

DIAGDENT to najnowocześniejsza sieć pracowni radiologii stomatologicznej i laryngologicznej w Warszawie. DIAGDENT WŁOCHY mieści się na warszawskich Włochach blisko stacji PKP Włochy i kieruje swoje usługi do mieszkańców Warszawy i okolic, a szczególnie Włoch, Ursusa, Bemowa, Ochoty, Woli, Piastowa, Pruszkowa czy Ożarowa Mazowieckiego. Dzięki sąsiedztwu stacji kolei podmiejskiej doskonały dojazd do naszej pracowni mają również mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa, Błonia czy Sochaczewa. Wszystkie usługi oferowane przez placówkę są dostępne „od ręki” a wyniki badań, za zgodą pacjenta, są przesyłane od razu lekarzowi kierującemu drogą mailową (dotyczy badań 2D) lub są mu udostępniane poprzez dedykowany Portal Lekarza. Do dyspozycji pacjentów oddano nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala uzyskać obraz o wysokiej jakości i precyzji. Umożliwia to doskonałe zaplanowanie leczenia endodontycznego, ortodontycznego, chirurgicznego bądź usług implantologicznych. Może być wykorzystana w diagnostyce próchnicy, chorób przyzębia, wad zgryzu, ubytków kostnych i stanów zapalnych.

<p>DIAGDENT to najnowocześniejsza sieć pracowni radiologii stomatologicznej i laryngologicznej w Warszawie. DIAGDENT WŁOCHY mieści się na warszawskich Włochach blisko stacji PKP Włochy i kieruje swoje usługi do mieszkańców Warszawy i okolic, a szczególnie Włoch, Ursusa, Bemowa, Ochoty, Woli, Piastowa, Pruszkowa czy Ożarowa Mazowieckiego. Dzięki sąsiedztwu stacji kolei podmiejskiej doskonały dojazd do naszej pracowni mają również mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa, Błonia czy Sochaczewa. Wszystkie usługi oferowane przez placówkę są dostępne „od ręki” a wyniki badań, za zgodą pacjenta, są przesyłane od razu lekarzowi kierującemu drogą mailową (dotyczy badań 2D) lub są mu udostępniane poprzez dedykowany Portal Lekarza. Do dyspozycji pacjentów oddano nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala uzyskać obraz o wysokiej jakości i precyzji. Umożliwia to doskonałe zaplanowanie leczenia endodontycznego, ortodontycznego, chirurgicznego bądź usług implantologicznych. Może być wykorzystana w diagnostyce próchnicy, chorób przyzębia, wad zgryzu, ubytków kostnych i stanów zapalnych.</p>

Badania i cennik

Tomografia Komputerowa
Badanie wymaga skierowania

wynik tego samego dnia

Tomografia Komputerowa Żuchwy

Cena bez kontrastu: 170


Tomografia Komputerowa Stawów Skroniowo- Żuchwowych

Cena bez kontrastu: 170 - 300 zł


Tomografia Szczęki

Cena bez kontrastu: 170


Tomografia Komputerowa Szczęki I Żuchwy

Cena bez kontrastu: 230 - 250 zł


Tomografia Komputerowa Twarzoczaszki

Cena bez kontrastu: 250 - 270 zł


Tomografia Ucha Środkowego

Cena bez kontrastu: 170


Tomografia Wycinka Łuku

Cena bez kontrastu: 125 - 150 zł


Tomografia Komputerowa Zatok

Cena bez kontrastu: 170


Rtg
Badanie wymaga skierowania

wynik tego samego dnia

Cefalometria

Cena: 80


Komplet Ortodontyczny (Pantomogram I Cefalometria)

Cena: 140


Pantomogram

Cena: 80


Rtg Skrzydłowo-Zgryzowe

Cena: 40


Rtg Stawów Skroniowo – Żuchwowych

Cena: 80


Rtg Zatok Obocznych Nosa

Cena: 80


Rtg Zęba

Cena: 40

Lokalizacja

Adres

ZDOBNICZA 8, Warszawa

https://www.diagdent.pl/

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00, sobota 9:00 - 15:00

Pytania do placówki

Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?

Wszystkie placówki Diagdent wyposażone są w klimatyzację oraz dystrybutor wody dla pacjentów. W pobliżu każdej z placówek Diagdent można bezpłatnie zaparkować samochód.


Czy wykonujecie badania dzieciom?

W pracowniach Diagdent można wykonać różne rodzaje badań dla dzieci, w tym pantomogram, cefalometrię, tomografię, RTG celowane i inne. Przyjmujemy pacjentów w każdym wieku, nie ma tu żadnych ograniczeń. Zapewniamy bezpieczeństwo badań - w przypadku najmłodszych pacjentów stosuje się odpowiednio mniejszą dawkę promieniowania. Każdemu małemu pacjentowi wykonamy dokładne zdjęcie, a rodzic może być spokojny o komfort i specjalistyczną opiekę dla swojego dziecka.


W co wyposażona jest pracownia?

Współczesna stomatologia nie może obyć się bez nowoczesnej diagnostyki obrazowej. RTG zębów, cefalometria, pantomogram oraz tomografia komputerowa CBCT to badania, które pozwalają na precyzyjne zobrazowanie stanu zdrowia jamy ustnej pacjenta, postawienie odpowiedniej diagnozy i wdrożenie skutecznego leczenia. W pracowniach Diagdent w Warszawie badania te wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego, bardzo precyzyjnego sprzętu: Kodak Carestream CS 9600 3D, Kodak Carestream CS 8100 3D.


Jakie metody płatności przyjmujecie?

W Diagdent przyjmujemy płatności gotówką, kartami płatniczymi oraz blik.


Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?

Diagdent to wysokiej jakości badania, bezpieczeństwo, przystępne ceny i profesjonalna, przyjazna obsługa pacjentów. Mamy aż siedem pracowni na terenie Warszawy: na Saskiej Kępie (Praga Południe), Białołęce, Ursynowie, Włochach, Bielanach, Tarchominie i w Śródmieściu, ulokowanych z myślą o tym, by pacjenci mieli do nas blisko z każdego miejsca w stolicy lub z jej okolic. Posiadamy własną profesjonalną infolinię dla pacjentów. Nasza platforma on-line - Portal Lekarza Diagdent, to dostępność wyników badań na profilu lekarza już w ciągu kilku chwil od ich wykonania. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do pacjentów oraz ścisła współpraca z lekarzami. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół elektroradiologów pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie wiodącej firmy Kodak Carestream. W pracowniach Diagdent dbamy o bezkonkurencyjną jakość badań, takich jak cefalometria, pantomogram, tomografia CBCT czy RTG punktowe, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa sanitarnego i radiologicznego.


W jaki sposób pacjent otrzymuje wyniki?

W pracowniach Diagdent Warszawa wyniki badań takich, jak pantomogram czy RTG zęba pacjenci otrzymują zaraz po ich wykonaniu. Oczekiwanie na wynik trwa do 10 minut. Wyniki badań mogą być wydane na kilku nośnikach. Zgodnie z wyborem pacjenta może to być klisza, płyta CD lub pendrive. Wyniki mogą być również przesłane bezpośrednio do lekarza stomatologa w postaci elektronicznej.


Czy opis badania ma wpływ na ostateczną cenę?

Koszt opisu badania 2D to 30zł, a opisu badania 3D (tomografia) 60zł. Czas oczekiwania na opis do 10 dni.

Opinie pacjentów

5
Opinie pacjentów
Ogólna ocena placówki
M
Użytkownik zweryfikowany

Szybkie terminy, bardzo miła obsługa, punktualność.


M
Użytkownik zweryfikowany

Uprzejmie, profesjonalnie, bez zbędnego czekania, dziekuję.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wszystko było super. Przesympatyczna Pani wykonująca zdjecie rtg. Dużo cierpliwości mimo, że nie było ze mną łatwo. Szybko, sprawnie i w miłej atmosferze.


I
Użytkownik zweryfikowany

Szybka i sprawna usługa, polecam.


N
Użytkownik zweryfikowany

Szybko, sprawnie, miła obsługa.

DIAGDENT WŁOCHY