RTG stomatologiczne, TK stomatologiczne

DIAGDENT BIELANY

PRZY AGORZE 11A, Warszawa Mapa

Zadzwoń 22 871 92 38

COVID-19: Środki ostrożności

DIAGDENT BIELANY

Stosujemy się do zasad bezpieczeństwa COVID-19. Jesteśmy otwarci, a podane terminy są aktualne.

Sprawdź środki ostrożności

Specjaliści zmieniają odzież ochronną po każdym spotkaniu.


Dezynfekowanie sprzętu po każdym badaniu.


Obowiązkowe maski i rękawiczki dla pacjentów.


Bezdotykowy, automatyczny dozownik z płynem do dezynfekcji rąk umieszczony przed wejściem.


Obowiązkowa ankieta epidemiologiczna i pomiar temperatury pacjenta przed wejściem do placówki.


Personel medyczny pracuje w kombinezonie ochronnym.


Brak osób towarzyszących podczas wizyty (lub tylko jedna, jeśli pacjent wymaga opieki).

Cefalometria

Cena:
80 zł

wynik tego samego dnia

Nasze pracownie

RTG

Pozostałe pracownie

Tomografia Komputerowa

O nas

DIAGDENT to nowoczesna sieć pracowni radiologii stomatologicznej i laryngologicznej w Warszawie i Wrocławiu.

DIAGDENT BIELANY mieści się na warszawskich Bielanach (ul. Przy Agorze 11A) niedaleko stacji metra Młociny i Wawrzyszew i kieruje swoje usługi do mieszkańców Warszawy i okolic, a szczególnie dzielnic: Bielany, Bemowo, Żoliborz i Wola oraz miejscowości podwarszawskich: Łomianki, Izabelin i Nowy Dwór Mazowiecki. Dzięki dogodnemu położeniu w pobliżu stacji metra również mieszkańcy innych dzielnic mają łatwy dostęp do naszej pracowni.

Wyniki w formie elektronicznej są udostępniane przez Portal Pacjenta Diagdent. Wyniki badań, za zgodą pacjenta, są także przesyłane lekarzowi drogą mailową (dotyczy badań 2D) lub przez dedykowany Portal Lekarza Diagdent.

Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala uzyskać obraz o wysokiej jakości i precyzji. Umożliwia to doskonałe zaplanowanie leczenia endodontycznego, ortodontycznego, chirurgicznego bądź usług implantologicznych. Oferowane badania mogą być również wykorzystane w diagnostyce próchnicy, chorób przyzębia, wad zgryzu, ubytków kostnych i stanów zapalnych.

<p>DIAGDENT to nowoczesna sieć pracowni radiologii stomatologicznej i laryngologicznej w Warszawie i Wrocławiu. </p><p>DIAGDENT BIELANY mieści się na warszawskich Bielanach (ul. Przy Agorze 11A) niedaleko stacji metra Młociny i Wawrzyszew i kieruje swoje usługi do mieszkańców Warszawy i okolic, a szczególnie dzielnic: Bielany, Bemowo, Żoliborz i Wola oraz miejscowości podwarszawskich: Łomianki, Izabelin i Nowy Dwór Mazowiecki. Dzięki dogodnemu położeniu w pobliżu stacji metra również mieszkańcy innych dzielnic mają łatwy dostęp do naszej pracowni. </p><p>Wyniki w formie elektronicznej są udostępniane przez Portal Pacjenta Diagdent. Wyniki badań, za zgodą pacjenta, są także przesyłane lekarzowi drogą mailową (dotyczy badań 2D) lub przez dedykowany Portal Lekarza Diagdent. </p><p>Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala uzyskać obraz o wysokiej jakości i precyzji. Umożliwia to doskonałe zaplanowanie leczenia endodontycznego, ortodontycznego, chirurgicznego bądź usług implantologicznych. Oferowane badania mogą być również wykorzystane w diagnostyce próchnicy, chorób przyzębia, wad zgryzu, ubytków kostnych i stanów zapalnych.</p>

Badania i cennik

Rtg
Badanie wymaga skierowania

wynik tego samego dnia

Cefalometria

Cena: 80


Komplet Ortodontyczny (Pantomogram I Cefalometria)

Cena: 150


Pantomogram

Cena: 80


Rtg Skrzydłowo-Zgryzowe

Cena: 50


Rtg Stawów Skroniowo – Żuchwowych

Cena: 80


Rtg Zęba

Cena: 50


Tomografia Komputerowa
Badanie wymaga skierowania

wynik tego samego dnia

Tomografia Obrotnika

Cena bez kontrastu: 190


Tomografia Komputerowa Stawów Skroniowo- Żuchwowych

Cena bez kontrastu: 190 - 320 zł


Tomografia Szczęki

Cena bez kontrastu: 190


Tomografia Komputerowa Szczęki I Żuchwy

Cena bez kontrastu: 250 - 270 zł


Tomografia Komputerowa Twarzoczaszki

Cena bez kontrastu: 270 - 290 zł


Tomografia Ucha Środkowego

Cena bez kontrastu: 190


Tomografia Wycinka Łuku

Cena bez kontrastu: 145 - 170 zł


Tomografia Komputerowa Zatok

Cena bez kontrastu: 190


Tomografia Komputerowa Żuchwy

Cena bez kontrastu: 190

Lokalizacja

Adres

PRZY AGORZE 11A, Warszawa

https://www.diagdent.pl/

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00, sobota 9:00 - 15:00

Pytania do placówki

Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?

Wszystkie placówki Diagdent wyposażone są w klimatyzację oraz dystrybutor wody dla pacjentów. W pobliżu każdej z placówek Diagdent znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, można również zaparkować samochód.


Czy wykonujecie badania dzieciom?

W pracowniach Diagdent można wykonać różne rodzaje badań dla dzieci, w tym pantomogram, cefalometrię, tomografię, RTG celowane i inne. Przyjmujemy pacjentów w każdym wieku, nie ma tu żadnych ograniczeń. Zapewniamy bezpieczeństwo badań - w przypadku najmłodszych pacjentów stosuje się odpowiednio mniejszą dawkę promieniowania. Każdemu małemu pacjentowi wykonamy dokładne zdjęcie, a rodzic może być spokojny o komfort i specjalistyczną opiekę dla swojego dziecka.


W co wyposażona jest pracownia?

Współczesna stomatologia nie może obyć się bez nowoczesnej diagnostyki obrazowej. RTG zębów, cefalometria, pantomogram, tomografia komputerowa CBCT czy skan wewnątrzustny to badania, które pozwalają na precyzyjne zobrazowanie stanu zdrowia jamy ustnej pacjenta, postawienie odpowiedniej diagnozy i wdrożenie skutecznego leczenia. W pracowniach Diagdent w Warszawie i Wrocławiu badania te wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego, bardzo precyzyjnego sprzętu: tomografów Kodak Carestream CS 9600 3D, bądź Kodak Carestream CS 8100 3D oraz skanera iTero.


Jakie metody płatności przyjmujecie?

W Diagdent przyjmujemy płatności gotówką, kartami płatniczymi oraz blik.


Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?

Diagdent to wysokiej jakości badania, bezpieczeństwo, przystępne ceny i profesjonalna, przyjazna obsługa pacjentów. Mamy siedem placówek na terenie Warszawy oraz pracownię we Wrocławiu. Posiadamy własną profesjonalną infolinię dla pacjentów. Nasza platforma on-line, Portal Lekarza Diagdent, to dostępność wyników badań na profilu lekarza już w ciągu kilku chwil od ich wykonania. Badania w formie elektronicznej udostępniamy również przez Portal Pacjenta Diagdent. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do pacjentów oraz ścisła współpraca z lekarzami. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół elektroradiologów pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie wiodących firm Kodak Carestream oraz iTero. W pracowniach Diagdent dbamy o bezkonkurencyjną jakość badań, takich jak cefalometria, pantomogram, tomografia CBCT, RTG punktowe oraz skan wewnątrzustny zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa sanitarnego i radiologicznego.


W jaki sposób pacjent otrzymuje wyniki?

W pracowniach Diagdent w Warszawie i Wrocławiu wyniki badań takich, jak pantomogram czy RTG zęba pacjenci otrzymują zaraz po ich wykonaniu. Oczekiwanie na wynik trwa do 15 minut. Wyniki badań mogą być wydane na kilku nośnikach. Zgodnie z wyborem pacjenta może to być klisza, płyta CD lub pendrive. Wyniki mogą być również przesłane bezpośrednio do lekarza stomatologa w postaci elektronicznej, a także udostępnione pacjentom przez Portal Pacjenta Diagdent.


Czy opis badania ma wpływ na ostateczną cenę?

Standardowy koszt opisu badania 2D to 50zł, a opisu badania 3D (tomografia) 80zł. Czas oczekiwania na opis do 10 dni. W pilnych przypadkach, za dodatkową opłatą możliwe jest również wykonanie opisu „na cito” – maksymalnie do 24 godzin.

Opinie pacjentów

13
Opinie pacjentów
Ogólna ocena placówki
O
Użytkownik zweryfikowany

Szybko, sprawnie, bez kolejek, na zdjęcie czekałam chyba tylko minutę, przemiła obsługa, wszystko dokładnie wytłumaczone, 10/10!


O
Użytkownik zweryfikowany

Obsługa i badanie na wysokim poziomie


A
Użytkownik zweryfikowany

Sprawnie i bezproblemowo. Miła obsługa i przyjemna wizyta.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo profesjonalna obsługa i wykonanie badania!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła obsługa. Super. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Dobry dojazd, dużo terminów, szybko i przyjemnie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra obsługa. Super stosunek jakości do ceny, mam taką świadomość, ponieważ muszę poczekać do 10 dni roboczych na opis.


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam, profesjonalna obsługa. Serdeczność, otwartość. Zadowolenie kosztu usługi.


J
Użytkownik zweryfikowany

Ok


I
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona. Operatywność, jakość oraz miła atmosfera. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Wszystko w porządku.


N
Użytkownik zweryfikowany

Ogólnie w porządku.


E
Użytkownik zweryfikowany

Krótszy czas oczekiwania na wyniki badań.

DIAGDENT BIELANY