RTG stomatologiczne, TK stomatologiczne

DIAGDENT BIAŁOŁĘKA

BIAŁOŁĘCKA 166D, Warszawa Mapa

Zadzwoń 22 470 05 63

COVID-19: Środki ostrożności

DIAGDENT BIAŁOŁĘKA

Stosujemy się do zasad bezpieczeństwa COVID-19. Jesteśmy otwarci, a podane terminy są aktualne.

Sprawdź środki ostrożności

Specjaliści zmieniają odzież ochronną po każdym spotkaniu.


Dezynfekowanie sprzętu po każdym badaniu.


Obowiązkowe maski i rękawiczki dla pacjentów.


Bezdotykowy, automatyczny dozownik z płynem do dezynfekcji rąk umieszczony przed wejściem.


Obowiązkowa ankieta epidemiologiczna i pomiar temperatury pacjenta przed wejściem do placówki.


Personel medyczny pracuje w kombinezonie ochronnym.


Brak osób towarzyszących podczas wizyty (lub tylko jedna, jeśli pacjent wymaga opieki).

Cefalometria

Cena:
80 zł

wynik tego samego dnia

Nasze pracownie

RTG

Pozostałe pracownie

Tomografia Komputerowa

O nas

DIAGDENT to nowoczesna sieć pracowni radiologii stomatologicznej i laryngologicznej w Warszawie i Wrocławiu.

DIAGDENT BIAŁOŁĘKA mieści się przy ul. Białołęckiej 166D na warszawskiej Białołęce w okolicy Centrum Handlowego „Factory Annopol”, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S8 i kieruje swoje usługi do mieszkańców Warszawy i okolic, a szczególnie dzielnic: Białołęka, Praga Północ, Targówek (Bródno) oraz miejscowości podwarszawskich: Marki, Ząbki, Legionowo, Wołomin.

Wyniki w formie elektronicznej są udostępniane przez Portal Pacjenta Diagdent. Wyniki badań, za zgodą pacjenta, są także przesyłane lekarzowi drogą mailową (dotyczy badań 2D) lub przez dedykowany Portal Lekarza Diagdent.

Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala uzyskać obraz o wysokiej jakości i precyzji. Umożliwia to doskonałe zaplanowanie leczenia endodontycznego, ortodontycznego, chirurgicznego bądź usług implantologicznych. Oferowane badania mogą być również wykorzystane w diagnostyce próchnicy, chorób przyzębia, wad zgryzu, ubytków kostnych i stanów zapalnych.

<p>DIAGDENT to nowoczesna sieć pracowni radiologii stomatologicznej i laryngologicznej w Warszawie i Wrocławiu. </p><p>DIAGDENT BIAŁOŁĘKA mieści się przy ul. Białołęckiej 166D na warszawskiej Białołęce w okolicy Centrum Handlowego „Factory Annopol”, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S8 i kieruje swoje usługi do mieszkańców Warszawy i okolic, a szczególnie dzielnic: Białołęka, Praga Północ, Targówek (Bródno) oraz miejscowości podwarszawskich: Marki, Ząbki, Legionowo, Wołomin. </p><p>Wyniki w formie elektronicznej są udostępniane przez Portal Pacjenta Diagdent. Wyniki badań, za zgodą pacjenta, są także przesyłane lekarzowi drogą mailową (dotyczy badań 2D) lub przez dedykowany Portal Lekarza Diagdent.</p><p> Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala uzyskać obraz o wysokiej jakości i precyzji. Umożliwia to doskonałe zaplanowanie leczenia endodontycznego, ortodontycznego, chirurgicznego bądź usług implantologicznych. Oferowane badania mogą być również wykorzystane w diagnostyce próchnicy, chorób przyzębia, wad zgryzu, ubytków kostnych i stanów zapalnych.</p>

Badania i cennik

Rtg
Badanie wymaga skierowania

wynik tego samego dnia

Cefalometria

Cena: 80


Komplet Ortodontyczny (Pantomogram I Cefalometria)

Cena: 150


Pantomogram

Cena: 80


Rtg Skrzydłowo-Zgryzowe

Cena: 50


Rtg Stawów Skroniowo – Żuchwowych

Cena: 80


Rtg Zęba

Cena: 50


Tomografia Komputerowa
Badanie wymaga skierowania

wynik tego samego dnia

Tomografia Obrotnika

Cena bez kontrastu: 190


Tomografia Komputerowa Stawów Skroniowo- Żuchwowych

Cena bez kontrastu: 190 - 320 zł


Tomografia Szczęki

Cena bez kontrastu: 190


Tomografia Komputerowa Szczęki I Żuchwy

Cena bez kontrastu: 250 - 270 zł


Tomografia Komputerowa Twarzoczaszki

Cena bez kontrastu: 270 - 290 zł


Tomografia Ucha Środkowego

Cena bez kontrastu: 190


Tomografia Wycinka Łuku

Cena bez kontrastu: 145 - 170 zł


Tomografia Komputerowa Zatok

Cena bez kontrastu: 190


Tomografia Komputerowa Żuchwy

Cena bez kontrastu: 190

Lokalizacja

Adres

BIAŁOŁĘCKA 166D, Warszawa

https://www.diagdent.pl/

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00, sobota 9:00 - 15:00

Pytania do placówki

Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?

Wszystkie placówki Diagdent wyposażone są w klimatyzację oraz dystrybutor wody dla pacjentów. W pobliżu każdej z placówek Diagdent znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, można również zaparkować samochód.


Czy wykonujecie badania dzieciom?

W pracowniach Diagdent można wykonać różne rodzaje badań dla dzieci, w tym pantomogram, cefalometrię, tomografię, RTG celowane i inne. Przyjmujemy pacjentów w każdym wieku, nie ma tu żadnych ograniczeń. Zapewniamy bezpieczeństwo badań - w przypadku najmłodszych pacjentów stosuje się odpowiednio mniejszą dawkę promieniowania. Każdemu małemu pacjentowi wykonamy dokładne zdjęcie, a rodzic może być spokojny o komfort i specjalistyczną opiekę dla swojego dziecka.


W co wyposażona jest pracownia?

Współczesna stomatologia nie może obyć się bez nowoczesnej diagnostyki obrazowej. RTG zębów, cefalometria, pantomogram, tomografia komputerowa CBCT czy skan wewnątrzustny to badania, które pozwalają na precyzyjne zobrazowanie stanu zdrowia jamy ustnej pacjenta, postawienie odpowiedniej diagnozy i wdrożenie skutecznego leczenia. W pracowniach Diagdent w Warszawie i Wrocławiu badania te wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszego, bardzo precyzyjnego sprzętu: tomografów Kodak Carestream CS 9600 3D, bądź Kodak Carestream CS 8100 3D oraz skanera iTero.


Jakie metody płatności przyjmujecie?

W Diagdent przyjmujemy płatności gotówką, kartami płatniczymi oraz blik.


Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?

Diagdent to wysokiej jakości badania, bezpieczeństwo, przystępne ceny i profesjonalna, przyjazna obsługa pacjentów. Mamy siedem placówek na terenie Warszawy oraz pracownię we Wrocławiu. Posiadamy własną profesjonalną infolinię dla pacjentów. Nasza platforma on-line, Portal Lekarza Diagdent, to dostępność wyników badań na profilu lekarza już w ciągu kilku chwil od ich wykonania. Badania w formie elektronicznej udostępniamy również przez Portal Pacjenta Diagdent. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do pacjentów oraz ścisła współpraca z lekarzami. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół elektroradiologów pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie wiodących firm Kodak Carestream oraz iTero. W pracowniach Diagdent dbamy o bezkonkurencyjną jakość badań, takich jak cefalometria, pantomogram, tomografia CBCT, RTG punktowe oraz skan wewnątrzustny zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa sanitarnego i radiologicznego.


W jaki sposób pacjent otrzymuje wyniki?

W pracowniach Diagdent w Warszawie i Wrocławiu wyniki badań takich, jak pantomogram czy RTG zęba pacjenci otrzymują zaraz po ich wykonaniu. Oczekiwanie na wynik trwa do 15 minut. Wyniki badań mogą być wydane na kilku nośnikach. Zgodnie z wyborem pacjenta może to być klisza, płyta CD lub pendrive. Wyniki mogą być również przesłane bezpośrednio do lekarza stomatologa w postaci elektronicznej, a także udostępnione pacjentom przez Portal Pacjenta Diagdent.


Czy opis badania ma wpływ na ostateczną cenę?

Standardowy koszt opisu badania 2D to 50zł, a opisu badania 3D (tomografia) 80zł. Czas oczekiwania na opis do 10 dni. W pilnych przypadkach, za dodatkową opłatą możliwe jest również wykonanie opisu „na cito” – maksymalnie do 24 godzin.

Opinie pacjentów

6
Opinie pacjentów
Ogólna ocena placówki
S
Użytkownik zweryfikowany

Wszystko bez zastrzeżeń, mili pracownicy placówki, a samo badanie przebiegło bez problemu. :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalna mila obsługa, sprzęt wysokiej klasy, polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany

Wszystko było w porządku.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo duża dostępność terminów.


B
Użytkownik zweryfikowany

Panie w placówce były bardzo pomocne, badanie przebiegło bez problemów, a wylinki były szybko dostępne.


M
Użytkownik zweryfikowany

Wszystko sprawnie.

DIAGDENT BIAŁOŁĘKA