USG

Centrum Medyczne Port Zdrowia

ul. Marca Polo 41a, Wrocław Mapa

Zadzwoń 882 003 999

USG piersi

Cena:
150 zł

Badanie dostępne tego samego dnia wynik tego samego dnia

O nas

W centrum medycznym Port Zdrowia oferujemy kompleksową opiekę medyczną dla całej rodziny. Stawiamy na wysoką jakość wizyty, zaangażowanie i empatię personelu. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami wielu dziedzin medycyny, w oparciu o nich stworzyliśmy zespół któremu przyświeca jedna wspólna idea. Naszym celem jest promocja zdrowego stylu życia, profilaktyka i zapewnienie opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie.

Pracownia USG i Elastografii:
W naszej pracowni dysponujemy najwyższej klasy aparatem USG – AIXPLORER® firmy Supersonic Imagine z opcją elastografii SWE i opcją Doppler. Wszystkie wykonane u nas badania archiwizujemy cyfrowo oraz nagrywamy na nośnik USB. Elastografia jest rewolucyjną metodą diagnostyczną. Jednym z wielu jej zastosowań jest ocena stopnia zaawansowania włóknienia wątroby – „bezinwazyjna biopsja wątroby”. Elastografia jest także wykorzystywana w diagnostyce zmian ogniskowych tarczycy i sutka.

<p>W centrum medycznym Port Zdrowia oferujemy kompleksową opiekę medyczną dla całej rodziny. Stawiamy na wysoką jakość wizyty, zaangażowanie i empatię personelu. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami wielu dziedzin medycyny, w oparciu o nich stworzyliśmy zespół któremu przyświeca jedna wspólna idea. Naszym celem jest promocja zdrowego stylu życia, profilaktyka i zapewnienie opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie. </p><p> Pracownia USG i Elastografii:<br>W naszej pracowni dysponujemy najwyższej klasy aparatem USG – AIXPLORER® firmy Supersonic Imagine z opcją elastografii SWE i opcją Doppler. Wszystkie wykonane u nas badania archiwizujemy cyfrowo oraz nagrywamy na nośnik USB. Elastografia jest rewolucyjną metodą diagnostyczną. Jednym z wielu jej zastosowań jest ocena stopnia zaawansowania włóknienia wątroby – „bezinwazyjna biopsja wątroby”. Elastografia jest także wykorzystywana w diagnostyce zmian ogniskowych tarczycy i sutka.</p>

Badania i cennik

Usg

Badanie dostępne tego samego dnia wynik tego samego dnia

Usg Piersi

Cena: 150


Usg Doppler Tętnic Szyjnych

Cena: 150


Usg Jamy Brzusznej

Cena: 150


Usg Tarczycy

Cena: 150


Usg Układu Moczowego

Cena: 150


Usg Węzłów Chłonnych

Cena: 150

Lokalizacja

Adres

ul. Marca Polo 41a, Wrocław

https://port-zdrowia.pl/

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 08:00 – 20:00

Centrum Medyczne Port Zdrowia
Zadzwoń 882 003 999