Mammografia

ANTONIA Centrum Medyczne

ul. płk. Francesco Nullo 36/U2, Kraków Mapa

Zadzwoń 12 201 94 97

Mammografia

Cena:
130 zł

wynik w 7 - 10 dni

Nasze pracownie

Mammografia

Pozostałe pracownie

O nas

ANTONIA to nowoczesne centrum medyczne specjalizujące się w chorobach kobiecych oraz diagnostyce obrazowej, w szczególności badaniach gruczołu piersiowego, w tym MAMMOGRAFII (badanie mammograficzne także w ramach NFZ).

Uznani specjaliści z dziedziny diagnostyki obrazowej i radiologii przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego niosą pomoc kobietom, których stan zdrowia wymaga najwyższych kwalifikacji specjalistycznych z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia zachowawczego. W Pracowni Mammografii centrum medycznego ANTONIA realizowany jest program podstawowy diagnostyki raka piersi w ramach NFZ – MAMMOGRAFIA (bez skierowania). W celu uzyskania informacji co do kwalifikacji do badania mammograficznego w ramach programu NFZ, uprzejmie prosimy o kontakt z recepcją.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na badania profilaktyczne piersi, jak również ze wskazania lekarskiego. Nasi specjaliści przy wykorzystaniu najwyższej klasy aparatury medycznej gwarantują najwyższą jakość badania w przyjaznej i miłej atmosferze.

<p>ANTONIA to nowoczesne centrum medyczne specjalizujące się w chorobach kobiecych oraz diagnostyce obrazowej, w szczególności badaniach gruczołu piersiowego, w tym MAMMOGRAFII (badanie mammograficzne także w ramach NFZ).</p><p> Uznani specjaliści z dziedziny diagnostyki obrazowej i radiologii przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego niosą pomoc kobietom, których stan zdrowia wymaga najwyższych kwalifikacji specjalistycznych z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia zachowawczego. W Pracowni Mammografii centrum medycznego ANTONIA realizowany jest program podstawowy diagnostyki raka piersi w ramach NFZ – MAMMOGRAFIA (bez skierowania). W celu uzyskania informacji co do kwalifikacji do badania mammograficznego w ramach programu NFZ, uprzejmie prosimy o kontakt z recepcją.</p><p> Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie&nbsp;na badania profilaktyczne piersi, jak również ze wskazania lekarskiego. Nasi specjaliści przy wykorzystaniu najwyższej klasy aparatury medycznej gwarantują najwyższą jakość badania w przyjaznej i miłej atmosferze.</p>

Badania i cennik

Mammografia

wynik w 7 - 10 dni

Mammografia

Cena: 130

Lokalizacja

Adres

ul. płk. Francesco Nullo 36/U2, Kraków

Godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, godz. 15:00-18:00

Wskazówki dojazdu

Od Ronda Mogilskiego kierując się w stronę Nowej Huty: 2. zjazd w prawo (przy muralu Trattoria Nullo), następnie od razu 1. skręt w lewo w ul. Kriegera i do końca uliczki. Wejście do centrum medycznego ANTONIA znajduje się po prawej stronie za szlabanem. Od al. Pokoju: kierunek prosto do obiektu Grzegórzki Park, następnie skręt w prawo w ul. Kriegera i do końca uliczki. Wejście do centrum medycznego Antonia znajduje się po prawej stronie za szlabanem.

Pytania do placówki

Jak się przygotować do badania Mammografia?

Skierowanie na badanie mammograficzne wymagane jest w przypadku Pań w wieku do 40 r.ż. 
Po 40 r.ż. badanie można wykonać w ramach profilaktyki chorób piersi bez skierowania.

Opinie pacjentów

8
Opinie pacjentów
Ogólna ocena placówki
T
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo profesjonalnie wykonanie badania. Miła obsługa.


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam. Pani była niezwykle miła, spokojna i rzeczowa. Badanie szybkie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Wszystko na super poziomie, bardzo sympatyczna i kompetentna osoba przeprowadzająca badanie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentna obsługa miła, profesjonalna!!!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Badanie przebiegło spokojnie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Badanie wykonała super mila i empatyczna Pani, wszystko dokladnie wyjaśniła, polecam serdecznie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam bardzo miła atmosfera. Pani wytłumaczyła każde pytanie taka obsługa jak ta Pani to skarb.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo rzeczową informacja i miła obsługa.

ANTONIA Centrum Medyczne