Mammografia

ANTONIA Centrum Medyczne

ul. płk. Francesco Nullo 36/U2, Kraków Mapa

Zadzwoń 12 201 94 97

COVID-19: Środki ostrożności

ANTONIA Centrum Medyczne

Stosujemy się do zasad bezpieczeństwa COVID-19. Jesteśmy otwarci, a podane terminy są aktualne.

Sprawdź środki ostrożności

Nasze pracownie

Mammografia

O nas

ANTONIA to nowoczesne centrum medyczne specjalizujące się w chorobach kobiecych oraz diagnostyce obrazowej, w szczególności badaniach gruczołu piersiowego, w tym MAMMOGRAFII (badanie mammograficzne także w ramach NFZ).

Uznani specjaliści z dziedziny diagnostyki obrazowej i radiologii przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego niosą pomoc kobietom, których stan zdrowia wymaga najwyższych kwalifikacji specjalistycznych z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia zachowawczego. W Pracowni Mammografii centrum medycznego ANTONIA realizowany jest program podstawowy diagnostyki raka piersi w ramach NFZ – MAMMOGRAFIA (bez skierowania). W celu uzyskania informacji co do kwalifikacji do badania mammograficznego w ramach programu NFZ, uprzejmie prosimy o kontakt z recepcją.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na badania profilaktyczne piersi, jak również ze wskazania lekarskiego. Nasi specjaliści przy wykorzystaniu najwyższej klasy aparatury medycznej gwarantują najwyższą jakość badania w przyjaznej i miłej atmosferze.

<p>ANTONIA to nowoczesne centrum medyczne specjalizujące się w chorobach kobiecych oraz diagnostyce obrazowej, w szczególności badaniach gruczołu piersiowego, w tym MAMMOGRAFII (badanie mammograficzne także w ramach NFZ).</p><p> Uznani specjaliści z dziedziny diagnostyki obrazowej i radiologii przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego niosą pomoc kobietom, których stan zdrowia wymaga najwyższych kwalifikacji specjalistycznych z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia zachowawczego. W Pracowni Mammografii centrum medycznego ANTONIA realizowany jest program podstawowy diagnostyki raka piersi w ramach NFZ – MAMMOGRAFIA (bez skierowania). W celu uzyskania informacji co do kwalifikacji do badania mammograficznego w ramach programu NFZ, uprzejmie prosimy o kontakt z recepcją.</p><p> Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie&nbsp;na badania profilaktyczne piersi, jak również ze wskazania lekarskiego. Nasi specjaliści przy wykorzystaniu najwyższej klasy aparatury medycznej gwarantują najwyższą jakość badania w przyjaznej i miłej atmosferze.</p>

Badania i cennik

Lokalizacja

Adres

ul. płk. Francesco Nullo 36/U2, Kraków

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa, piątek, godz. 15:00-18:00

Wskazówki dojazdu

Od Ronda Mogilskiego kierując się w stronę Nowej Huty: 2. zjazd w prawo (przy muralu Trattoria Nullo), następnie od razu 1. skręt w lewo w ul. Kriegera i do końca uliczki. Wejście do centrum medycznego ANTONIA znajduje się po prawej stronie za szlabanem. Od al. Pokoju: kierunek prosto do obiektu Grzegórzki Park, następnie skręt w prawo w ul. Kriegera i do końca uliczki. Wejście do centrum medycznego Antonia znajduje się po prawej stronie za szlabanem.

Opinie pacjentów

2
Opinie pacjentów
Ogólna ocena placówki
K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam bardzo miła atmosfera. Pani wytłumaczyła każde pytanie taka obsługa jak ta Pani to skarb.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo rzeczową informacja i miła obsługa.

ANTONIA Centrum Medyczne